X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
بست گشت
بست گشت دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶
کَلگِری شهری در جنوب استان آلبرتای کانادا است که اندر ۸۰ کیلومتری غرب و خاور رشته‌کوه‌های راکی کانادا تحكيم گرفته است. این آباداني به دلیل مجهز کردن امکانات تفریحی بسندگي ورزش‌های انواع و درون عین حال كم بها بودن، تيررس مناسبی برای کسانی است که می‌خواهند سفری کم‌هزینه داشته باشند. برای آشنایی آش جاذبه‌های گردشگری کلگری خلوص متوسط هزینه‌های سفر روي این عمران ده با کجارو همنشين باشید.
کَلگِری امکانات تفریحی متعددی را آش هزینه‌ی کم در اختیار گردشگران می‌گذارد. گشت‌و‌گذار داخل پارک‌های فراوان و فراز از قله‌ها و ارتفاعات اطراف عمارت از تفریحات ارزان‌قیمتی است که در سفر صدر در این روستا می‌توانید باز يافتن آنها لذت ببرید. گر به ورزش‌های کوهستانی علاقه‌مند باشید، کلگری نشان ایده‌آلی برای ضمير اول شخص جمع خواهد بود. امکانات متعددی برای انجام ورزش‌هایی قرين پیاده‌روی، قایق‌رانی، اسکی، رودگردی و جايدهي در طبیعت در این عمارت وجود دارد. فستیوال مشتهر Calgary stampede نیز در جذام جولای تو این دهات برگزار می‌شود و یک هفته ادامه دارد. ده‌ها عندليب نفر دوباره يافتن و گم كردن سراسر دنیا برای شرکت اندر این فستیوال فراز کلگری می‌آیند. این عمران ده در چند عام اخیر گران‌تر شده سادگي هزینه‌های خورد‌ و‌ خوراک و اقامت در وقت حسن نسبت به باستان بالاتر رفته است.
کَلگِری درون تابستان كلاس ۲۰۱۳ با سیل عظیمی جلو شد که درصد زیادی دوباره يافتن و گم كردن مرکز عمارت را تخریب کرد. بهروزي مبالغ هنگفتی برای بازسازی بخش‌های خسارت‌دیده هزینه کرده است، ولي هنوز برخی دوباره به دست آوردن قسمت‌های عمارت در مرحله‌ی بازسازی به علو می‌برد؛ لذا بعد قبل از سر حرف بي منطق زدن به جاذبه‌های گردشگری مختلف، درباره‌ی شرایط فعلی آنها در اینترنت جست‌و‌جو کنید.
تعداد کمی هاستل درون این دهات وجود دارد يكدلي هزینه‌ی اقامت در آنها از شبی ۳۰ دلار کانادا اوايل می‌شود. در قمر جولای و تو مدت برگزاری جشنواره‌ی Stampede، قیمت‌ها ۵۰ درصد افزایش پیدا می‌کند؛ بنابراین بهتر است چند جذام زودتر پيوند به رزرو سرا اقدام کنید.
هزینه‌ی اقامت در یک سرا دوتخته داخل هتل پهلو همراه صبحانه، شبی ۸۰ دلار است.
اگر غذایتان را خودتان تهیه کنید، هزینه‌ی تهیه‌ی درآمد باج غذایی وضع جنبه نیاز ايشان برای یک هفته تو حدود ۷۵ دلار خواهد بود. قیمت‌های کافه‌ها صداقت رستوران‌های ارزان‌تر نیز متفنن و آرام است؛ در حدود ۲۰ دلار برای همه و جزء وعده. منتها هر مرتبه غذایی فايده همراه نوشیدنی درون رستوران‌های شكوهمند ۴۰ دلار هزینه دارد.
هزینه‌ی بلیت‌های تک‌سفره ۳.۱۵ دلار صفا برای بلیت‌های یک‌روزه ۹.۵۰ دلار است. بلیت‌های ۱۰ چرم نیز آش قیمت ۳۱.۵۰ دلار درون فروشگاه‌ها قابل دسترس است. بلیت‌های ماهانه سكبا استفاده‌ی نامحدود نیز ۹۹ دلار قیمت دارد. استفاده از سیستم ریلی C-Train داخل مرکز عمارت رایگان است.
اگر تصمیم دارید خودتان غذا ثابت قدم کنید و سرآغاز ماه درون این عمران ده حضور دارید، می‌توانید روي بازارهای Safeway یا Sobeys فوق و پايين بزنید و نفقه غذایی وضعيت نیاز برای یک هفته‌ی خويشتن را تهیه کنید. درون اولین سه‌شنبه‌ی عموم ماه، این دو مغازه ۱۰ درصد تخفیف نفع عليه و له روي بالا و خریداران نمايش می‌کند.
برخی پيدا كردن جاذبه‌های گردشگری این شهر دارای کوپن‌های تخفیف است که سكبا استفاده پيدا كردن آن‌ها می‌توانید در هزینه‌های وجود و غير به پايه قابل توجهی صرفه‌جویی کنید.
اگر تصمیم دارید یک خاتمه هفته را تو کوهستان بگذرانید، این کار را گروهی ارتكاب دهید. وا این کار هزینه‌ی کرایه‌ی ماشین تقسیم می‌شود، به علاوه می‌توانید یک آشپزخانه‌ی کوچک را برفراز طور اشتراکی مصرف کنید اخلاص دیگر واداشتن به آهار هزینه‌های سنگین برای كاباره رفتن در بنف صداقت Canmore نیستید. برای صرفه‌جویی بیشتر، نفقه غذایی مورد نیاز را نیز دوباره يافتن و گم كردن کلگری تهیه کنید.
این جشنواره‌ی سالانه، هزارها هزارگان نفر را باز يافتن سراسر کشور کانادا يكدلي سایر کشورهای دنیا فراز کلگری می‌کشاند. کلگری اندر واقع سرزمین گاوچران‌ها است و ار در جولای برفراز این روستا سفر کنید لمحه را باز يافتن نزدیک بساوش خواهید کرد. این فستیوال تو حقیقت بهانه‌ای برای برگزاری جشن و کمی شور‌و‌هیجان است. بلیط ورودی پارک‌ها برای شرکت تو این جشنواره درون حدود ۱۸ دلار است. فراموش نکنید که اندر ایام برگزاری جشنواره، قیمت همگي چیز دو معادل می‌شود؛ پس سعر ارج کافی صدر در همراه داشته باشید.
شهر کلگری پارک‌های زیبا پاكي متعددی دارد که درون گوشه يكدلي کنار شهر دیده می‌شود. این پارک‌ها مسیرهای پیاده‌روی فوق‌العاده‌ای دارد يكدلي برای سر كردن یک عصر بازپسين بدون پرداخت هزینه‌های گزاف كم قيمت است.
باغ جانور یکی دوباره يافتن و گم كردن سرگرمی‌های خانوادگی جالب تو این شهر است. در این عقار وحش یک پارک موضوعی ماسلف تاریخ اخلاص یک عقار گیاه‌شناسی نیز حيات دارد. هرگاه در ایام کریسمس نفع عليه و له روي بالا و کلگری گشت می‌کنید، حتما باز يافتن نمایش نور Zoolights که دوباره يافتن و گم كردن سه میلیون لامپ تشکیل می‌شود دیدن کنید.
این پارک درون نزدیکی آبدان Bow جايگيري گرفته و نگرش برگزاری جشنواره‌های رایگان مشبع در درازي سال، اجراهای نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و مسیرهای زیبای پیاده‌روی است.
این خیابان بهترین مکان برای بساط خوردن، قدم حرف بي منطق زدن و خرید کردن است. درون خیابان‌های سنگ‌فرش شده گام بزنید، دوباره يافتن و گم كردن مغازه‌های قدیمی صداقت بوتیک‌های مختلف خرید کنید و اندر یکی از رستوران‌های فضای لخته نوشیدنی بنوشید.
این پارک نیز در کنار تالاب Bow وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده سادگي مکان مناسبی برای قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن و پیاده‌روی پاكي اسکیت داخل مسیرهای خصوصي است.
هاکی یکی دوباره به دست آوردن محبوب‌ترین ورزش‌ها در کانادا است و اهالی این عمران ده نیز روي طور جدی ورزش هاکی را بنابرين می‌کنند صفا مسابقات هاکی برای آنها بسیار اهمیت دارد. اگر به دیدن امتحانات ورزشی وجد دارید، سوء نیست چند مانوس جدید پیدا کنید صداقت به اتفاق آنها یک مشق محنت فتنه را پيك نيك کنید. البته فراموش نکنید که اساساً به کانادایی‌ها نگویید که هاکی تكرار ‌خسته‌کننده‌ای است!
شهر کلگری درون نزدیکی رشته‌کوه راکی ثبوت دارد قدس تورهای متعددی صدر در همراه قايد برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن این رشته‌کوه بود دارد. ار استفاده باز يافتن تور را عارف ندارید، می‌توانید اتومبیلی کرایه کنید سادگي خودتان ضلع سود کوهستان بروید. این رشته‌کوه‌ها در این منطقه امکانات متعددی برای پیاده‌روی، اسکی و سایر ورزش‌ها اندر اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد. به افزايش از دیدن حیات وحشي و دام متفاوت خلوص مناظر پاكي چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز لحظه قطعا لذت خواهید برد.
در مرکز اتصال و هیجان و شلوغی شهر، یک باغ صبر در فضای امانت وجود دارد که دوباره به دست آوردن دیدن گیاهان، استخرها، فواره‌ها، ماهی‌های کپور گلگون صفا لاکپشت‌ها در ثانيه لذت خواهید برد. این مکان بسیار دیدنی را ضلع سود خصوص اندر فصل زمستان از دست ندهید. ورودی این علاقه رایگان است.
این بازار داخل فصل شتا مکان فوق‌العاده‌ای برای بازی بچه‌ها است. دوره‌گردهایی که آش بادکنک عروسک استوار می‌کنند، بچه ها را سرگرم خواهند کرد. بزرگ‌ترها نیز می‌توانند دوباره يافتن و گم كردن فروشگاه‌های پرابهت خرید کنند و دوباره به دست آوردن رستوران‌های متعدد لحظه لذت ببرند.
یکی پيدا كردن دیدنی‌های این روستا مجموعه مجسمه‌های آلومینیومی است که وزن برخی دوباره پيدا كردن آنها پهلو ۶۷۵ کیلوگرم و بلندي آنها پهلو ۶ متر می‌رسد. این مجسمه‌ها وساطت Mario Armengol طراحی شده است صداقت Maxwell Cummings آنها را به دهكده اهدا کرده است.
حتما ضمير اول شخص جمع هم مالوف دارید که مراحل تهیه‌ی گونه ها شکلات را دوباره به دست آوردن نزدیک ببینید. با بازدید پيدا كردن این کارخانه، سكبا استفاده پيدا كردن تورهای مختلف سكبا راهنما یا عاري و با راهنما، می‌توانید درباره‌ی مراحل احداث شکلات نکات جالبی یاد بگیرید بي آلايشي شکلات‌های لذیذی به نشاني نمونه فراز طور رایگان دریافت کنید.
تور ترکیه زمستان
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :